Další služby
Na základě Vašeho požadavku jsme schopni zajistit vývoj zařízení, návrh plošných spojů a následně malosériovou výrobu včetně mechanických dílů zařízení z oblasti optoelektroniky, výkonové a regulační techniky.

Nabízíme rovněž možnost nechat si otestovat Vaše zařízení na teplotní a mechanickou stabilitu na našem zkušebním pracovišti. Pro testování teplotní stability elektronických zařízení je k dispozici termokomora Brabender s teplotní rozsahem -70 až +175oC o objemu 60 l. Průběh teploty testovaného zařízení je možno ukládat  do měřícího protokolu na PC společně s měřenou veličinou. Na testování mechanické stability osazených plošných spojů či celých zařízení je k dispozici vibrační stolice se stroboskopem, která umožňuje testovat zařízení v širokém frekvenčním rozsahu.

Pro měření je možno využít naši měřící techniku od renomovaných světových firem jako je například Hewlett Packard (Agilent Technologies), Tektronix, Ophir, MKS.

Mezi další služby, které Vám můžeme nabídnout patří jemné tryskání skleněnou balotinou  a vakuové zalévání drobných elektronických či mechanických dílů do zalévacích hmot. Vakuové zalévání lze s  výhodou použít  pro snížení nákladů,  při výrobě drobných modulů, kdy odpadá nutnost používat plastová pouzdra. Zároveň je zařízení velice dobře chráněno před vnějšími vlivy (voda, olej, prach, vibrace). Další uplatnění je při zalévání VN transformátorů a dalších vinutých dílů. Na přání zajistíme i výrobu potřebných forem pro zalévání.
 


 
< Předch.